Home » Hlavná stránka » Aktuality » Šport » NOHEJBALOVÝ MARATÓN

NOHEJBALOVÝ MARATÓN

labtenisz (7)„Zlatý“ predvianočný víkend 2011 je pre Horeščanov výnimočný. Naši muži – synovia a manželia sa zapisujú do dejín ako objavitelia! Vynašli ideálne riešenie na to ako sa zbaviť predvianočného stresu (zároveň upratovaniu pod dozorom manželiek a mamičiek) a vyhnúť sa komerčnej honbe za vianočnými darčekmi. Podľa nich najlepším receptom je:  VYTVORIŤ  NOVÝ SLOVENSKÝ REKORD !

18. decembra 2011 sa začalo klinické overovanie, ktoré potvrdilo, že táto protistresová medicína funguje. Horešské mužstvo sa úspešne pokúsilo o vytvorenie nového slovenského rekordu, ktorý bude po uznaní  organizáciou Slovenské rekordy zapísaný do Knihy slovenských rekordov

– NOHEJBALOVÝ MARATÓN-

V súlade s pravidlami organizácie Slovenské rekordy hrali hráči nohejbal nepretržite 30 hodín a 5 minút. Na dodržiavanie pravidiel hry dozerali 4 rozhodcovia. V záujme korektnosti bol celý pokus zaznamenaný kamerou. O celkovú pohodu hráčov, dobrú atmosféru a doplnenie fyzických síl sa postaral realizačný tím aj vďaka sponzorom: Juraj Makkai, Tomáš Priam, Rozličný tovar – Agnesa Baloghová, Veľký Horeš,  Ladislav Csupík a vedenie Obce Veľký Horeš.

Hlavný organizátor pokusu o slovenský rekord – občianske združenie PRAMEŇ – FORRÁS dosvedčuje, že tento liek na predvianočný stres zaberá a hráči, ale aj všetci ich fanúšikovia získali pekný vianočný darček – CERTIFIKÁT  a zápis do knihy SLOVENSKÝCH REKORDOV.

BLAHOŽELÁME!

Pridaj komentár